POZNAJMY SIĘ

Team Fitness Park Warszawianka i Agora

Trenerzy fitness - Trenerzy Personali Warszawa

Mateusz Malec

Trener / Ortopedia sportowa

Student wydziału rehabilitacji warszawskiej AWF, stale poszerzający swoją wiedzę z zakresu fizjologii i poprawnego funkcjonowania ciała. Jego głównym zainteresowaniem jest ortopedia sportowa. Mateusz od małego związany jest ze sportem, uwielbia wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną. Bycie trenerem personalnym widzi jako formę pomagania innym w pokonywaniu słabości. Wyznaje zasadę: bezpieczeństwo, technika, systematyczność.

Dowiedz się więcej

Adam Wieraszko

Kalistenika / Lekkoatletyka / sztuki walki

Trener z wieloletnim doświadczeniem, z ogromną wiedzą z zakresu anatomii i fizjologii wysiłku. Uprawiał różne dyscypliny sportowe, m.in lekkoatletykę, sztuki walki a obecnie kalistenikę. Ma doświadczenie w zakresie masażu sportowego. W pracy z klientami Adam skupia się na efektywnym uzyskaniu jak najlepszej sprawności fizycznej, poprawie mobilności ćwiczącego oraz elastyczności mięśni.

Dowiedz się więcej

Zbigniew Dobkowski

Trójbój siłowy / gimnastyka korekcyjna / boks / judo

Student warszawskiej AWF, specjalizujący się w trójboju siłowym i gimnastyce korekcyjnej. Fascynuje go boks oraz judo. Podczas treningu dba o komfort fizyczny oraz psychiczny podopiecznych. Uważa, że największą satysfakcję w pracy trenera przynosi obserwowanie, jak jego podopieczni osiągają własne cele.

Dowiedz się więcej

Bartłomiej Majczak

Trening siłowy / gimnastyka / dwubój siłowy

Ekspert od treningu niekonwencjonalnego. Atutem Bartka jest wiedza oraz bogate doświadczenie, które chętnie przekazuje podopiecznym. Nieustannie dokształca się na licznych kursach i szkoleniach. Od wielu lat zajmuje się treningiem siłowym, gimnastyką oraz dwóbojem siłowym. Potrafi słuchać, rozpoznaje potrzeby swoich podopiecznych i motywuje ich do działania.

Dowiedz się więcej

Mariia Antonova

Treningiem funkcjonalny oraz siłowy / Crossfit

Pasjonatka sportu, która przygodę ze sportem rozpoczęła już w wieku 3 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem najlepszych trenerów i szkoleniowców. Była zawodniczką pierwszej ligi koszykarskiej oraz zawodniczką Crossfit. Obecnie interesuje się treningiem funkcjonalnym oraz siłowym. Specjalistka w kształtowaniu kobiecej sylwetki. W pracy z podopiecznymi udowadnia, że można bezinwazyjnie zmienić sylwetkę, a często również postrzeganie siebie.

Dowiedz się więcej

Valerii Dvornik

Treningu siłowy / kulturystyka / trening funkcjonalny

Trener personalny posiadający europejską akredytację Register of Exercise Professionals. Valerii ukończył studia medyczne, dlatego jako trener w pełni świadomie zarządza treningami swoich podopiecznych. Ma wieloletnie doświadczenie w treningu siłowym, kulturystyce oraz treningu funkcjonalnym. Uważa, że sport to cel sam w sobie, który uczy pokory i dystansu do siebie, zapewniając przy tym zdrową energią, która sprawia że pozytywnie patrzymy na świat.

Dowiedz się więcej

Siłownia / Klub Fitness / Basen Agora

Czerska 8/10, 00-732 Warszawa
+48 22 55 55 841

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 22:00
Sobota
9:00 - 17:00
Niedziela
9:00 - 17:00
© Copyright - Body Zone Michał Parnas / Wdrożenie / Copywriting