Uwaga, Uwaga! Specjalnie dla Was wprowadziliśmy nowe zajęcia !! Już od najbliższego weekendu. Przejrzyjcie uważnie nasz grafik, bo wiele się pozmieniało :) Nie wiesz co to jest Nike Training lub Step&Shape? Nie znasz Violetty Wilkins? – Kliknij i przeczytaj opis

05.05.2016
Violetta Wilkins- absolwentka Instytutu Kultury Fizycznej w Szczecinie. Od wielu lat czynnie związana ze sportem wyczynowym jak i rekreacyjnym, oraz pracą taneczno-artystyczną.
Zaczęła karierę sportową od piłki ręcznej, porzucając ją dla kolejnej-wielkiej pasji-karate tradycyjnemu, zdobywając w 1988 roku tytuł w-ce Mistrzyni Polski w kumite indywidualnym.
Ostatecznie porzuciła karate dla fitnessu i tańca.Przez ponad 10 lat brała udział w przedsięwzięciach taneczno-artystycznych w Europie i na świecie, a do największych zalicza trasę koncertową z „Dublin Dancers”/taniec i step irlandzki/oraz z Jean-Jacquesem Goldmanem-światową gwiazdą francuskiej muzyki.Kolejne lata to szkolenia w dziedzinie fitness w Inka Szymański Fitness School oraz Reebok University, połączone z 4 letnią pracą taneczno – artystyczną w Disney Resort w Paryżu.
Violetta Wilkins
NIKE TRAINING CLUB – Ogólnorozwojowy, kompleksowy i dynamiczny trening funkcjonalny o zmiennej intensywności, stworzony przez najlepszych trenerów i fizjoterapeutów Nike.

Dzięki kombinacjom ćwiczeń wzmacniających siłę, kondycję, szybkość i skoczność o różnym stopniu zaawansowania i intensywności, każdy może realizować swoje indywidualne cele treningowe

Step&Shape- 
Proste zajęcia wzmacniające całe ciało w kombinacji kroków podstawowych na stepie. Zajęcia kształtujące i modelujące sylwetkę. Doskonały spalacz tłuszczu.

autor: Fitness Park