PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
TBC07.00 – 07.50
Mateusz H.
TBC07.00 – 07.50
Karol Czerwiński
08.00 – 09.00
TBC08.15 – 09.05
Klaudia Sygit
TBC08.00 – 08.50
Magda Nocuń
FAT KILLER08.30 – 09.20
Marta Buza
TBC08.30 – 09.20
Marta Buza
TBC08.30 – 09.30
Klaudia Krupa
SKI CLASS09.30 – 10.30
Klaudia Krupa
PILATES10.30 – 11.30
Klaudia Krupa
ZUMBA12.30 – 13.30
Alicja Starosta
09.00 – 10.00
FIT MIX09.00 – 09.25
Mateusz H.
10.00 – 11.00
ZDROWE PLECY10.30 – 11.30
Marta Buza
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
TBC17.00 – 17.50
Magda Nocuń
TBC17.00 – 17.50
Mateusz H.
TBC17.00 – 17.50
Magda Nocuń
18.00 – 19.00
ZUMBA18.00 – 18.50
Katarzyna Koś
ZUMBA18.00 – 18.50
Jakub Wrzesień
ZUMBA18.00 – 18.50
Katarzyna Koś
19.00 – 20.00
TBC19.00 – 19.50
Mateusz H.
ZUMBA19.00 – 19.50
Marlena Szerszeń
POWER BAR19.00 – 19.50
Paweł Mucha
BOKS19.00 – 20.00
Tomasz Kostecki
20.00 – 21.00
POWER BAR20.00 – 20.50
Mateusz H.
POWER BAR20.00 – 20.50
Paweł Mucha
PILATES20.00 – 20.50
Klaudia Krupa
TBC20.00 – 20.50
Paweł Mucha
21.00 – 22.00
TBC21.00 – 21.50
Paweł Mucha
22.00 – 23.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

PIĄTEK

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
TBC07.00 – 07.50
Mateusz H.
TBC07.00 – 07.50
Karol Czerwiński
08.00 – 09.00
TBC08.15 – 09.05
Klaudia Sygit
TBC08.00 – 08.50
Magda Nocuń
TBC08.30 – 09.20
Marta Buza
TBC08.30 – 09.30
Klaudia Krupa
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
TBC17.00 – 17.50
Magda Nocuń
TBC17.00 – 17.50
Mateusz H.
TBC17.00 – 17.50
Magda Nocuń
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
TBC19.00 – 19.50
Mateusz H.
20.00 – 21.00
TBC20.00 – 20.50
Paweł Mucha
21.00 – 22.00
TBC21.00 – 21.50
Paweł Mucha
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

PIĄTEK

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
08.00 – 09.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Wtorek

PIĄTEK

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 – 10.00
FIT MIX09.00 – 09.25
Mateusz H.
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
PILATES10.30 – 11.30
Klaudia Krupa
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
PILATES20.00 – 20.50
Klaudia Krupa
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Środa

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Środa

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 – 09.00
FAT KILLER08.30 – 09.20
Marta Buza
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Czwartek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00
ZUMBA18.00 – 18.50
Katarzyna Koś
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00
POWER BAR19.00 – 19.50
Paweł Mucha
20.00 – 21.00
POWER BAR20.00 – 20.50
Mateusz H.
POWER BAR20.00 – 20.50
Paweł Mucha
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
21.00 – 22.00
22.00 – 23.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 – 09.00
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Wtorek

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
12.00 – 13.00
ZUMBA12.30 – 13.30
Alicja Starosta
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
ZUMBA18.00 – 18.50
Jakub Wrzesień
ZUMBA18.00 – 18.50
Katarzyna Koś
19.00 – 20.00
ZUMBA19.00 – 19.50
Marlena Szerszeń
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Wtorek

Środa

Czwartek

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
ZDROWE PLECY10.30 – 11.30
Marta Buza
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Czwartek

PIĄTEK

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
21.00 – 22.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 – 10.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

PIĄTEK

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00
BOKS19.00 – 20.00
Tomasz Kostecki
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

PIĄTEK

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 – 10.00
SKI CLASS09.30 – 10.30
Klaudia Krupa
10.00 – 11.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
TBC07.00 – 07.50
Mateusz H.
08.00 – 09.00
09.00 – 10.00
FIT MIX09.00 – 09.25
Mateusz H.
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
TBC17.00 – 17.50
Mateusz H.
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
TBC19.00 – 19.50
Mateusz H.
20.00 – 21.00
POWER BAR20.00 – 20.50
Mateusz H.
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Środa

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
Click on the class name to get additional info
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Środa

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00
ZUMBA18.00 – 18.50
Katarzyna Koś
ZUMBA18.00 – 18.50
Katarzyna Koś
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00
BOKS19.00 – 20.00
Tomasz Kostecki
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
22.00 – 23.00
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Środa

PIĄTEK

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
08.00 – 09.00
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
Click on the class name to get additional info

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
Click on the class name to get additional info

Wtorek

Czwartek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
Click on the class name to get additional info

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
08.00 – 09.00
TBC08.00 – 08.50
Magda Nocuń
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
TBC17.00 – 17.50
Magda Nocuń
TBC17.00 – 17.50
Magda Nocuń
18.00 – 19.00
Click on the class name to get additional info

Wtorek

PIĄTEK

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00
ZUMBA19.00 – 19.50
Marlena Szerszeń
Click on the class name to get additional info

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00
POWER BAR19.00 – 19.50
Paweł Mucha
20.00 – 21.00
POWER BAR20.00 – 20.50
Paweł Mucha
TBC20.00 – 20.50
Paweł Mucha
21.00 – 22.00
TBC21.00 – 21.50
Paweł Mucha
Click on the class name to get additional info

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 – 09.00
TBC08.15 – 09.05
Klaudia Sygit
09.00 – 10.00
Click on the class name to get additional info

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00
ZUMBA18.00 – 18.50
Jakub Wrzesień
Click on the class name to get additional info

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00
Click on the class name to get additional info

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 – 09.00
TBC08.30 – 09.30
Klaudia Krupa
SKI CLASS09.30 – 10.30
Klaudia Krupa
PILATES10.30 – 11.30
Klaudia Krupa
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
PILATES20.00 – 20.50
Klaudia Krupa
Click on the class name to get additional info

Środa

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
TBC07.00 – 07.50
Karol Czerwiński
08.00 – 09.00
09.00 – 10.00
Click on the class name to get additional info

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 – 09.00
FAT KILLER08.30 – 09.20
Marta Buza
TBC08.30 – 09.20
Marta Buza
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
ZDROWE PLECY10.30 – 11.30
Marta Buza
11.00 – 12.00
Click on the class name to get additional info

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 – 10.00
Click on the class name to get additional info

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
12.00 – 13.00
ZUMBA12.30 – 13.30
Alicja Starosta
13.00 – 14.00
Click on the class name to get additional info

Niedziela