PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
POWER JOGA07.30 – 09.00
Jola Rychlik
POWER JOGA07.30 – 09.00
Jola Rychlik
08.00 – 09.00
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
PILATES17.45 – 18.35
Agata Knapik
PILATES18.30 – 19.20
Klaudia Krupa
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

PIĄTEK

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
POWER JOGA07.30 – 09.00
Jola Rychlik
POWER JOGA07.30 – 09.00
Jola Rychlik
08.00 – 09.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 – 09.00
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

PIĄTEK

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00
PILATES17.45 – 18.35
Agata Knapik
18.00 – 19.00
PILATES18.30 – 19.20
Klaudia Krupa
19.00 – 20.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00
kliknij w nazwę zajęć, aby przeczytać informację o nich

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 – 08.00
POWER JOGA07.30 – 09.00
Jola Rychlik
POWER JOGA07.30 – 09.00
Jola Rychlik
08.00 – 09.00
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 – 09.00
09.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
Click on the class name to get additional info

Wtorek

Środa

PIĄTEK

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00
PILATES17.45 – 18.35
Agata Knapik
18.00 – 19.00
Click on the class name to get additional info

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00
PILATES18.30 – 19.20
Klaudia Krupa
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
Click on the class name to get additional info

Czwartek